UPC78M12AHF-AZ
部品番号:
UPC78M12AHF-AZ
説明:
IC REG LINEAR 12V 350MA MP-45G
在庫
base.lang_mini : 141
合計価格
141
電流 - 静止時 (Iq)
6 mA
電圧 - 入力(最大)
30V
電圧 - 出力(最小/固定)
12V
電圧降下(最大)
2V @ 350mA
PSRR
78dB (120Hz)
電流 - 出力
350mA
動作温度
-30°C ~ 125°C (TJ)
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3