TPS715A33DRVRM3
部品番号:
TPS715A33DRVRM3
説明:
IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6-WSON
動作温度
-40°C ~ 125°C (TJ)
電圧 - 出力(最小/固定)
3.3V
電流 - 出力
80mA
制御機能
Current Limit
電圧 - 入力(最大)
24V
PSRR
60dB (100kHz)
パッケージ / ケース
6-WDFN Exposed Pad
電圧降下(最大)
1.12V @ 80mA
6-WSON (2x2)
プロテクション機能
Over Current, Reverse Current
最新製品
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3