TCR2DG14,LF
部品番号:
TCR2DG14,LF
説明:
IC REG LINEAR 1.4V 200MA 4-WCSP
動作温度
-40°C ~ 85°C
電圧降下(最大)
0.6V @ 100mA
PSRR
電流 - 出力
200mA
電圧 - 入力(最大)
5.5V
電圧 - 出力(最小/固定)
1.4V
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3