R1501J100B-T1-JE
部品番号:
R1501J100B-T1-JE
説明:
IC REG LINEAR 10V 1A TO252-5-P2
電流 - 出力
1A
電圧 - 出力(最小/固定)
10V
動作温度
-40°C ~ 105°C (TA)
電圧 - 入力(最大)
24V
電圧降下(最大)
0.775V @ 1A
最新製品
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3