MCP1725T-1202E/MCVAO
部品番号:
MCP1725T-1202E/MCVAO
説明:
500MA, LOW VOLTAGE LDO
カプセル化
Tape & Reel (TR)
在庫
base.lang_mini : 3300
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3