LDI92-3.3EN
部品番号:
LDI92-3.3EN
説明:
IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT23-5
カプセル化
Bulk
在庫
base.lang_mini : 3000
動作温度
-40°C ~ 125°C (TJ)
電圧 - 出力(最小/固定)
3.3V
電圧 - 入力(最大)
9V
電流 - 出力
400mA
電流 - 静止時 (Iq)
1 µA
電圧降下(最大)
0.85V @ 400mA
PSRR
53dB ~ 48dB (200Hz ~ 10kHz)
最新製品
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3