ET5H7120M
部品番号:
ET5H7120M
説明:
300mA Very-Low IQ WIth EN
在庫
base.lang_mini : 0
動作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
電圧 - 出力(最小/固定)
12V
電圧 - 入力(最大)
60V
電流 - 出力
300mA
PSRR
50dB (1kHz)
サプライヤーデバイスパッケージ
8-ESOP
電圧降下(最大)
1.55V @ 300mA
最新製品
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3