ET5H5120F
部品番号:
ET5H5120F
説明:
300mA Low IQ WIth EN
動作温度
-40°C ~ 85°C (TA)
電圧 - 入力(最大)
40V
電圧 - 出力(最小/固定)
12V
サプライヤーデバイスパッケージ
SOT-89-3
電流 - 出力
300mA
PSRR
52dB (1kHz)
電圧降下(最大)
1.5V @ 300mA
最新製品
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3