TLS820F3ELV33XUMA1
Part number
TLS820F3ELV33XUMA1
Product Category
Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators
Manufacturer
Infineon Technologies
Description
IC REG LINEAR OPTIREG
Encapsulation
Cut Tape (CT)
Inventory
base.lang_mini : 1
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
Newest products
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3