AP7343DQ-15FDZW-7
Part number
AP7343DQ-15FDZW-7
Description
IC REG LINEAR 1.5V W-DFN2020-6
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Voltage - Input (Max)
5.25V
Current - Output
300mA
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.5V
Texas Instruments
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8-PDIP
Texas Instruments
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR 5V 3A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO3-2
IC REG LIN NEG ADJ 1.5A TO220-3
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3-2
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3